webový prohlížeč

Forums Fóra Linuxové aplikace webový prohlížeč

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #172
    Anonymní uživatel
    Host

    pro pomalejší připojení internetu bych potřeboval do ubuntu prohlížeč který může místo obrázků zobrazovat ikony, které se v případě potřeby dají otevřít. míval to kdysi Netscape…  :- může někdo poradit?

    #684
    Anonymní uživatel
    Host

    Našel jsem na to rozšíření do Firefoxu — https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/imglikeopera/ — nemám s ním zkušenosti, ale po rychlém vyzkoušení funguje přesně tak, jak potřebujete. Obrázky zobrazíte pomocí Ctrl+pravý klik.Opera to myslím umí sama od sebe, ale to jsem nezkoušel.

    #685
    otula
    Účastník

    Opera umí to, že umožní přepnout mezi zobrazováním stránek bez obrázků, zobrazením pouze těch obrázků, které již byly staženy, a klasickým zobrazením všeho. Není to přesně to, co si přeješ, ale také by to mohlo pomoci. Dříve to bylo snadno přístupné v liště vpravo dole, teď se musí jít přes menu (stránka – obrázky).

    #686
    PetrValach
    Účastník

    Dík, pro mě je to taky užitečné, moje připojení se  taky občas chová jak rozmazlená malá holka 🙂

    #687
    Anonymní uživatel
    Host

    díky, paráda!  🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.