Čtvrtletník Open source & praxe 4/2011 rozeslán příjemcům

Prosincové vydání magazínu Open source & praxe uzavírá první ročník tohoto čtvrtletníku. Předcházející tři čísla si našla cestu k tisícům různých čtenářů, zaznamenali jsme velmi pozitivní odezvu a mnoho organizací si publikaci přímo vyžádalo ať již prostřednictvím formuláře na webu nebo v rámci přímé komunikace.

Věříme, že magazín plní svoji funkci a přináší potřebné a užitečné informace, které bylo doposud možné získat v ČR jen s velkými obtížemi. Přesto jsme pouze na začátku – až další období, vydaná čísla a nové ohlasy a výsledky ukáží, nakolik se nám daří naplňovat stanovené cíle – tedy zejména zlepšovat povědomí o open source mezi odpovědnými lidmi ve veřejné správě, školách a firmách.

Předplatné pro firmy

Společně s vydáním čtvrtého letošního čísla jsme připravili novinku pro firmy, které potřebují informace ze světa open source. Na základě řady dotazů ohledně sponzorství magazínu zavádíme speciální firemní předplatné. Předplatné Open source & praxe znamená pro firmy:

  1. klíčové informace ze světa open source
  2. budování firemního know-how – vzdělávání pracovníků
  3. kvalitní odborný magazín až do vaší kanceláře

Organizace, které se připojí k programu předplatného, automaticky obdrží příslušný počet výtisků. Pokud vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás prosím.

Open source & praxe 4/2011
Open source & praxe 4/2011