[archiv] Narocnost???

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Archiv Scribus.cz [archiv] Narocnost???

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 13 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zdravim. Proc kdyz pracuji s textem Scribus vytizuje CPU na 100%? Predem dekuji.[hr]protože máš pomalou protože máš pomalou CPU?Ale teď vážně - o jakou práci s textem jde? A o jaký OS se jedná? Jaký HW?zároveň pohledej na bugs.scribus.net, jetsli to tam už není.--Petr VanekScribus team[hr]Mam stejny problem, resp.Mam stejny problem, resp. neni to jen pri praci s textem, ale pri kazdem kliknuti:) strasne dlouha odezva programu, CPU AMD Sempron 2800+, 1,73 GHz, 240 MB RAM, OS WinXP SP2. Do verze 1.3.3.9 bezel bez problemu, vyssi je nekonecne pomala. Resim to "vyrobou" ve starsi verzi a v novejsi pridavam jen do finalniho orezy.[hr]Tak beru to zpet, verze Tak beru to zpet, verze 1.3.4 funguje taky rychle, ta pomala byla cvs. Jenom mi trvalo docela dlouho najit to spravne ke stazeni, myslim, ze by neskodilo to trochu zprehlednit.Scribu zdar:)![hr]Ke stažení? O jaký Ke stažení? O jaký zmatečný odkaz se jedná?--Petr VanekScribus team[hr]No když jdu na "keNo když jdu na "ke stažení" - dám si "scribus pro Windows", ale odkáže mě to na stránku, na které je všechno. Vlastně to rozdělení na stránce "ke stažení" je potom úplně zbytečné, když všechny odkazy odkazují na stejnou stránku:) Na té stránce hledám nejnovější odshora, ale tam instalačku nenacházím (takovou, jako je hned pod tím pro verzi 1.3.3.9). Až později jsem to zkusila se scribus-devel, kterého jsem si nejdřív nevšimla a pak si o něm myslela, že to je to stejné jako ten cvs, který už mám:) No možná já jsem lama, ale kdyby ty odkazy vedly rovnou třeba na vybrání různých vezí pro windows apod., mnoha smrtelníkům by to ulehčilo život.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Téma ‚[archiv] Narocnost???’ nepřijímá nové odpovědi.