Bez stylu vs. Default paragraph style

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Bez stylu vs. Default paragraph style

• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel otula a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    roj
    Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /data/www/22248/liberix_cz/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Mám takovou drobnost. V okně CTRL+T je vlevo sloupec pro výběr stylu octavce.Je možné tam nechat volbu Bez stylu nebo zvolit Default paragraph style (nebo něco jiného).Je mezi těmito dvěma volbami nějaký rozdíl, ať už visuální, nebo praktickým využitím? Já sám jsem na nic nepřišel.

otula
    Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /data/www/22248/liberix_cz/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Myslím, že máš pravdu v tom, že tam rozdíl není, přičemž z principu by být podle mne měl.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.