Funguje vám v Xfce Clipman?

Forums Fóra Linuxové aplikace Funguje vám v Xfce Clipman?

• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

Nemůžu si pomoct, ale správce schránky v Xfce mi prostě nefunguje. Ačkoliv mám zatrženo Ignore selections, tedy ignorovat výběr, přesto se text označený myší ukládá do schránky. Při práci v editoru nebo při označování ve Firefoxu se vše ukládá, disk se nezastaví.S tím souvisí ta věc, že ve schránce nikdy není jako poslední k dispozici ten záznam, který jsem si tam vložil pomocí Ctrl-c - vždycky je něčím odsunut do historie. Je to na vraždu, neustále musím v historii ručně vybírat, co chci vložit, strašně to brzdí v práci.Horší je, že podobně blbě funguje i Parcellite. Vy s tím problém nemáte? Používáte na schránku ještě něco jiného?

Anonymní uživatel
    Host

Pouzivam program goard coz je muj vlastni fork Parcellitu.Udelal jsem si tam dve zmeny, ale uz se nepamatuju jake. Mam pocit ze me stvalo to same, https://github.com/lzap/goardJo uz si vzpominam. To co popisujes mi vadilo pouze v pripade, kdyz jsem omylem nekde kliknul "do prazdna" a do schranky se mi dostal whitespace (napriklad mezery, taby nebo nove radky). Casto se mi to stava v terminalu kdyz "zavadim" mysi.V tom pripade je u mojeho forku rozdil ten, ze to proste ignoruje. V nastaveni musis zaskrtnout "trim".Jo a pak je tam druhy rozdil. Je mozny si definovat synchronizaci nejen jen obema smery, ale taky jen jednim.https://github.com/lzap/goard/commit/03a1214deabc1524453b0d84ba00c03cea07e22fTrosku jsem s tim experimentoval, ale nakonec to mam nastaveny obema smery.Naklonuj si git a spust skript compile. Musis mit gcc, make a autotols. Pak spust binarku a je to :-)))Good luckLZps - odpoved - pingni me mailem

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.