Jak mám rozjet pod Unixem Adobe Premiere Pro to staré

Forums Fóra Obecná diskuze Jak mám rozjet pod Unixem Adobe Premiere Pro to staré

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #156
  Anonymní uživatel
  Host

  Mám dotaz není tedy úplně linuxový mám Maca kde system je na bazi linuxu či unixu a je tu problém do emulátoru WineBottle což je vlastně WineHQ nainstaluju Adobe Premiere a jak mile chci vytvořit projekt hlásí to Sorry, a serious error has occurred that requires Adobe Premiere Elements to shut down. We will attempt to save your current project. což prý adobe snad hlásí když jem álo místa na disku ale místa je dost a zkoušel jsem i externí disk s formátem fat32 a dělá to to samé. Chci se zeptat zda to někomu z vás dělá i na Linuxovi či zda je to věc čistě Macintoshe.

  #639
  otula
  Účastník

  No, sice jsem chtěl tvůj dotaz ignorovat, ale když už zde tak dlouho leží…Mac OS X určitě není na bázi Linuxu, ale jak ses trefil dále, na bázi UNIXu, více se můžeš dočíst na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/OS_XCo se vytváření projektu týká, určitě ti nepomůže, že se ho snažíš vytvářet mile - to je systému jedno, klidně to zkoušej i nemile, vyjde to podobně.A co se samotného Adobe Premiere týká, kdybys nakouknul na stránky projektu WineHQ, zjistil bys, že podpora tohoto programu je velmi špatná a nejspíš jediná slušně pracující verze je 6.5: http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=128A jen takový detail na závěr, Linux je podstatné jméno neživotné, takže nikoli na Linuxovi, ale v Linuxu.ZdarPS: A ještě něco: nějak mi nejde na rozum, že si člověk, který vlastní Mac OS X, koupí program pro Windows, když tentýž program je dostupný i v nativní verzi: http://eshop.amsoft.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=49045. Nějak mi z toho plyne, že jsi nejspíš sprostý zloděj, který si ho někde ukradnul a má ještě tu drzost se ptát na fóru, kam chodí lidé, kteří jsou zvyklí dodržovat licence a nekrást software. Nechceš se zkusit zeptat na feministickém fóru, jak nejlíp udělat z ženy služku?

  #644
  Anonymní uživatel
  Host

  to PS je dobrý  :-X

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.