Jaký hardware používáte?

Forums Fóra Obecná diskuze Jaký hardware používáte?

• Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 10 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

Používáte kromě stolních počítačů také notebooky? Nebo netbooky? A co třeba různé jiné mobilní hračky – čtečky elektronických knih, chytré telefony apod.? Napište nám do diskuze, zajímá nás, co je in.

Anonymní uživatel
    Host

Desktop uz nemam. Pouzivam notebook. I kdyz vlastne k televizi mam pridelanyho Atoma jako video, ale nema ani mys ani klavesnici tak bych ho jako desktop moc nepocital. Oboje samozrejme na Linuxu. Pak pouzivam PDA a smartphone, ale kvuli nedostatku casu posledni dobou bez Linuxu. A aktualne posilhavam po Netwalkeru…

Anonymní uživatel
    Neaktivní

Co je netwalker?

Anonymní uživatel
    Host

Sharp Netwalker je 5″ linuxovy stroj s nadupanym ARM procesorem, spoustou RAM a vydrzi na baterky pres 10h. Neco mezi pda a netbookem.http://en.akihabaranews.com/24362/laptops/netwalker-sharp-s-latest-ubuntu-netbook-is-the-zaurus-back-hands-onPS: Jak se tady spravne vkladaj linky do fora?

Anonymní uživatel
    Host

Sharp Netwalker je 5" linuxovy stroj s nadupanym ARM procesorem, spoustou RAM a vydrzi na baterky pres 10h. Neco mezi pda a netbookem.http://en.akihabaranews.com/24362/laptops/netwalker-sharp-s-latest-ubuntu-netbook-is-the-zaurus-back-hands-onPS: Jak se tady spravne vkladaj linky do fora?

To vypadá zajímavě, ale má to na můj vkus až moc malej displej (což je ale trochu nesmyslná výtka, když se jedná hlavně o surfování a mobilitu...:-)

Anonymní uživatel
    Host

Já mám pořádný poctivá notebook (Lenovo ThinkPad), váží sice 4 Kg, ale funguje skvěle a nedám na něj dopustit. Po upgradech má krásné 4 GB RAM a 500 GB disk. Ve škole jsem si sestavil stolní počítač (AMD Atlon XP 2200+ 1800 MHz, 2 GB RAM), na něm i KDE4 jede moc hezky. No, a asi si koupím Nokii N900. 🙂

Anonymní uživatel
    Host

Já mám pořádný poctivá notebook (Lenovo ThinkPad), váží sice 4 Kg, ale funguje skvěle a nedám na něj dopustit. Po upgradech má krásné 4 GB RAM a 500 GB disk. Ve škole jsem si sestavil stolní počítač (AMD Atlon XP 2200+ 1800 MHz, 2 GB RAM), na něm i KDE4 jede moc hezky. No, a asi si koupím Nokii N900. 🙂

To já mám "jen" 3 GB RAM, ale ani KDE to plně nevyužije, ani Nepomuk... Ale KDE 4.4.1 si nemůžu vynachválit, jen mi občas spadne plasma, když přehazuju témata, ale sama naskočí, tak se to dá přežít

Anonymní uživatel
    Host

Ja mam na notebooku taky 4GB RAM, pouzivam kdyz neco kompiluju a kdyz clovek ma par virtualnich masin a zapne si k tomu obcas firefoxe….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.