Oddělování písmen

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Oddělování písmen

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel otula a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #171
    Anonymní uživatel
    Host

    Zdravíčko, Mám takový zvláštní problem. Je možné, že to je pouze něco hloupého, ale nenapadá mě, čím by to mohlo být.Děje se mi to, že po přeinstalování Scribusu se mi ve včech mých uložených souborech odsazují od sebe ucčité znaky např. neco takového: " ,        v" nebo i písmena " T          á".  Scribus to ale vnímá jako jednu mezeru.  Naprosto jakékoliv formatování s tim nic nedela nebo jsem neprisel na to jak 🙂 Nevíte s tim nekdo rady? Díky za pomoc 🙂P.S.: Windows XP 😉

    #680
    otula
    Účastník

    Něco podobného se mi stalo u kteréhosi fontu, ale pokud to dělá u všech, je to určitě špatně. Zkus smazat adresáře s osobním nastavením – ve Windows to bude někde v %USERPROFILE%, tedy něco jako c:documents and settingsiqiqiq – bude tam někde adresář „scribus“

    #681
    Michal Hlavatý
    Účastník

    Dobrý den,pokud Vám nepomůže smazání osobního nastavení, zkuste sem nahrát zdrojový soubor dokumentu.PS: Jaká je verze Scribusu? 1.4.1?

    #682
    Anonymní uživatel
    Host

    Bohužel zatim to nepomohlo….zkusil jsem vymazat data z C:Documents and SettingsUserNameData aplikacíScribusJojo použivam 1.4.1.  Pardon, ale nevim jak to myslite zdrojovy soubor....to se sem nejspis nevejde...Nejsem zrovna extremne pocitacove zdatny 🙂Opravdu by me zajimalo, cim to muze byt.

    #683
    otula
    Účastník

    A zkoušels změnit použitý font? Nebo to dělá u všech fontů?Ten zdrojový soubor můžeš nahrát na nějaké úložiště, například Letecká Pošta, a dát sem odkaz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.