Pomozte nám s návrhy na bakalářské a diplomové práce

Forums Fóra Aktivity Liberixu Pomozte nám s návrhy na bakalářské a diplomové práce

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 9 roky, 5 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #96

  Anonymní uživatel

  Liberix navazuje spolupráci s lidmi na vysokých školách a nabízí jim témata pro odborné práce. Ukazuje se, že to není tak triviální – ne všechno může být chápáno jako téma. Proto se obracíme s prosbou na vás: máte nějaký konkrétní nápad? Napište nám ho, prosím, pamatujte ale na to, že nesmí jít o implementaci, nýbrž o bádání, vývoj, hledání nových postupů nebo doložení/vyvrácení určitého závěru.Toto není námět odb. práci: Doprogramovat kontrolu gramatiky do OpenOffice.org WriterToto by mohlo být téma:  Vylepšení práce s grafy v Calcu, aby různé datové řady mohly být různého typu (čára, plocha, sloupek)Díky, bez vašich nápadů to půjde špatně... 🙁

  #390

  Anonymní uživatel

  Mohlo by být tématem vytvoření kvalitních (svobodných) výukových aplikací? Na informatických školách by to asi neprošlo, ale co peďáky (resp. pedagogické katedry „odborných“ fakult)?

  #392

  Anonymní uživatel

  O témata zájem máme, kde aplikace vzniknou, asi není možné dopředu odhadnout, jistě mezi nimi budou nosné náměty.  Sem s nimi!

  #393

  Anonymní uživatel

  Vypracovať úplne nový slovník pre delenie slov a to pre slovenčinu aj pre češtinu. Stávajúce slovníky sú v značnej miere nevyhovujúce, lebo umožňujú veľké množstvo nesprávnych delení. Slovník musí obsahovať aj také špecifikácie, aby sa nedelili slová jeden znak predtým, ako j v nich obsiahnutý spojovník (napríklad slovo Frídek-Místek nesmie OO.o rozdeliť Fríde-k-Místek – teraz to pri niektorých takýchto slovách robí). Navyše slovník by mal obsahovať výnimky pre hononymá, ktoré sa delia rozdielne – napríklad na-drobiť, nad-robiť.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.