Používáte Linux?

Forums Fóra Přechod na Linux Používáte Linux?

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #345
    Anonymní uživatel
    Host

    Dobrý den,už si přesně nepamatuji jak dlouho už používám výhradně Linux - určitě je to již několik let. To výhradně není ale až tak přesné, protože kvůli studiu občas potřebuji Windows, takže mám Windows XP nainstalovány ve Virtualboxu. Pracuji jako správce IT v jedné příspěvkové organizaci, kde se mi společně s kolegou podařilo realizovat přechod organizace na OSS. Výsledek je tedy takový, že na serverech máme místo původního Windows 2003 Server - Debian a na stanicích máme nainstalováno Ubuntu. Samozřejmě že migrace na novou platformu nebyla úplně bez potíží, momentálně už ale Linux využíváme 1 rok a spokojenost je jak na straně uživatelů, tak na straně vedení.

    #348
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Rádi bychom o tom napsali článek pro LinuxEXPRES, můžete nás kontaktovat? redakce@linuxexpres.cz díky

    #646
    Anonymní uživatel
    Host

    chtěl bych se zeptat na názor… tedy co si o tom myslíte…. Raspberry Pi  je to docela novinka.. už jsem ve frontě na jeden kus, ale chtěl bych jestli už to někdo má, vědět jak a jestli vůbec se tenhle stroj dá požít i na seriózní práci???  😛 😛 😛

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.