Programy pro katalogizaci médií, FTP a disků

Forums Fóra Linuxové aplikace Programy pro katalogizaci médií, FTP a disků

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Hledám aktivně udržované/vyvíjené programy pro katalogizaci disků a úložných médií. Spousta programů je beznadějně zastaralých a už se nevyvíjí. Jaký máte tip?

    #466
    otula
    Účastník

    Vlasto, koukám na tady ten starý dotaz… Nejlepší je udělat si vlastní databázi, protože žádný hotový program ti nikdy nesplní vše, co potřebuješ. Skvělý na takovéto věci je MS Access, což asi slyšet nechceš, nevím v jakém stavu je momentálně OOo Base, když jsem ho zkoušel naposled, tak jsem své snažení vzdal, protože poměr práce/výsledek šplhal do závratných výšin (na rozdíl od zmíněného MS produktu), ale už je to nějaký pátek (hodně pátků) zpátky.Jinak pokud bys chtěl katalogovat filmové disky, připadá mi z hotových produktů nejlepší Griffith, který dobře zvládá i ČSFD (i když je ten filtr potřeba občas přiohnout, když se něco na ČSFD změní)

    #547
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Nějak jsem zapomněl odpovědět. 🙁 Nechci to na filmy, šlo mi o ftp a další vzdálené disky, případně datové CD/DVD. I ten Griffith je starý… bohužel.V Base to dělat nechci, to je špatně přenosné, i když si myslím, že to nebude tak hrozná práce, jak naznačuješ. 😉 Máme na to seriál. 🙂

    #548
    otula
    Účastník

    Vlasto, co je na Griffithu starého? Poslední změna 20. 3. 2011 ti přijde moc stará?Ale pokud chceš katalogovat datová média, tak máš recht, že k tomu určen není. Pokud nenajdeš nic jiného, můžeš zkusit DiskBase, jestli nebude fungovat ve Wine. Nezkoušel jsem ho, protože datové disky již dost let nepoužívám.

    #549
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Vlasto, co je na Griffithu starého? Poslední změna 20. 3. 2011 ti přijde moc stará?

    Tak daleko nechodím 🙂 Na titulce webu je Thursday, 06 March 2008, poslední "novinka" New site fully working - forum is open again Monday, 10 March 2008 , pro mě mrtvý projekt. 😉Ok, rozumím, ale to není to, co hledám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.