Školení Scribus

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Školení Scribus

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    roj
    Účastník

Zdar.Protože základní nedostatek scribusu spočívá v tom, že ho nikdo neumí, asi by bylo dobré udělat o něm školení. Jelikož jsme Pirátská strana, můžem i symbolicky zaplatit školitele. Měl by někdo z místních zkušených zájem za pár stovek obětovat jeden podvečer?Například to můžeme udělat tak, že první hodinu bych odškolil já, tam by byly základy, pokračoval by někdo zkušený - zároveň by školil i mě 🙂Bylo by to v Prase (Pirátské centrum Řehořova 19) a na termínu bychom se dohodli.Do přílohy dávám ukázku, co budeme tisknout... tak nic, přílohy nějaxtávkujou.

otula
    Účastník

Myslím, že za jeden podvečer se toho moc nenaškolí 🙂 A přemýšlím, co by se vůbec tak dalo na školení Scribu školit… Každopádně se jako školitel nehlásím, Prahu mám maličko z ruky. Ale možná se nabídne Michal Hlavatý?

roj
    Účastník

Když bude zájem, může se to natánout na víc pokračování. Děláme třeba Cryptoparty, různá školení na linuxové věci… záleží na chytrosti a pokročilosti auditoria. Úřednice z finančáku tam neočekávám 🙂A v Brně bude Piratecon, to je taková konference s workšopama, tam by se možná taky dalo.

Michal Hlavatý
    Účastník

Dobrý den, roji,pošlu Vám soukromou zprávu.Pěkný denM. H.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.