Text na více stran – propojení

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Text na více stran – propojení

• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel vera a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Luděk
    Účastník

Omlouvám se, ale ve fóru jsem na svůj problém odpověď nenašel, tak se ptám. Mám text, který potřebuji umístit část na jedné a část na druhém straně. Když vložím další stránku a na tu první připojím text, končí to tím, že se mi na první zobrazí část textu a na druhé nic. Díky za radu. Zatím děkuji všem za pomoc, která mi byla poskytnuta!

Michal Hlavatý
    Účastník

Nejdříve si musíte vyvořit alespoň dva textové rámce (je jedno, zda budou na stejné straně nebo na jiné). Poté rámec (jeho obsah) zřetězíte – označte si první rámec, n, druhý rámec, n, třetí rámec atd. Místo písmene n můžete použít i ikonku v GUI – dva modré sloupečky se šipkou (vedle nebo pod Upravit text).

vera
    Účastník

jelikož ještě scribus nemám, protože mi to jaksi netahá z té jejich sajty tak bych chtěla jenom dodat, že k tomu jak by to mělo vypadat (měla jsem jej před reinstalem)… Tedy když použiji indesign tak si vždy naleznu podklady na tohle blogu. Tedy to k tomu jek by to mělo vypadat v rozložení na listu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.