Text na více stran – propojení

Forums Fóra Scribus, program pro DTP a sazbu Text na více stran – propojení

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel vera a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #199
  Luděk
  Účastník

  Omlouvám se, ale ve fóru jsem na svůj problém odpověď nenašel, tak se ptám. Mám text, který potřebuji umístit část na jedné a část na druhém straně. Když vložím další stránku a na tu první připojím text, končí to tím, že se mi na první zobrazí část textu a na druhé nic. Díky za radu. Zatím děkuji všem za pomoc, která mi byla poskytnuta!

  #777
  Michal Hlavatý
  Účastník

  Nejdříve si musíte vyvořit alespoň dva textové rámce (je jedno, zda budou na stejné straně nebo na jiné). Poté rámec (jeho obsah) zřetězíte – označte si první rámec, n, druhý rámec, n, třetí rámec atd. Místo písmene n můžete použít i ikonku v GUI – dva modré sloupečky se šipkou (vedle nebo pod Upravit text).

  #782
  vera
  Účastník

  jelikož ještě scribus nemám, protože mi to jaksi netahá z té jejich sajty tak bych chtěla jenom dodat, že k tomu jak by to mělo vypadat (měla jsem jej před reinstalem)… Tedy když použiji indesign tak si vždy naleznu podklady na tohle blogu. Tedy to k tomu jek by to mělo vypadat v rozložení na listu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.