xixao1

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: ovladač nvidia pro linux #391
  xixao1
  Účastník

  problem uz jsem vyresil.viz: http://forum.fedora.cz/read.php?4,18265diky za pomoc!

  odpověď na: ovladač nvidia pro linux #388
  xixao1
  Účastník

  udelal jsem vse podle vaseho navodu(vse probehlo korektne), pak otevrel lxrandr a v nem je zase nejvysi mozne rozliseni 800×600 🙂co s tim? dik.

  odpověď na: ovladač nvidia pro linux #385
  xixao1
  Účastník

  diky za radu, vas clanek jsem cetl,ale nevim jak lxrandr spustit (popr. nainstalovat do ubuntu) a ve vasem clanku o tom nic neni. muzete mi poradit?

  odpověď na: ovladač nvidia pro linux #381
  xixao1
  Účastník

  dik za radu. zkusim ten lxrandr vyguglovat,protoze  s tim neumim.pak vam dam vedet,jak to dopadlo.  😉

  odpověď na: ovladač nvidia pro linux #379
  xixao1
  Účastník

  pres xrandr jsem to uz zkousel,ale nejak mi to neslo.kdyz se pokusim cokoli zapsat rucne do xorg.conf,nemuzu pak nabootovat...proto jsem si nechal vygenerovat xorg.conf (pomoci sudo Xorg -configure :1) a zmenil jsem v sekci DEVICE polozku DRIVER "nv" na DRIVER "vesa"a zase jsem nemohl nabootovat. nevite co s tim? dik***Section "Device"### Available Driver options are:-### Values: : integer, : float, : "True"/"False",### : "String", : " Hz/kHz/MHz"### [arg]: arg optional#Option "SWcursor" # []#Option "HWcursor" # []#Option "NoAccel" # []#Option "ShadowFB" # []#Option "UseFBDev" # []#Option "Rotate" # []#Option "VideoKey" # #Option "FlatPanel" # []#Option "FPDither" # []#Option "CrtcNumber" # #Option "FPScale" # []#Option "FPTweak" # #Option "DualHead" # []Identifier "Card0"Driver "nv"VendorName "nVidia Corporation"BoardName "NVCrush11 [GeForce2 MX Integrated Graphics]"BusID "PCI:2:0:0"EndSection

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)