Elektronický časopis openMagazin projde změnou, prozatím končí

Elektronický časopis openMagazin, který každý měsíc shrnoval nejlepší články o open source z českých a slovenských webů, ve své dosavadní podobě končí.

Logo openMagazinu

Vydavatel, obecně prospěšná společnost Liberix, se rozhodl projekt pozastavit a v budoucnu připravit jeho novou variantu s jinou frekvencí vydávání a formou.

Děkujeme partnerům za spolupráci, dárcům za finanční podporu a čtenářům za přízeň. Starší vydání budou nadále dostupná na www.openmagazin.cz.

5 komentářů u “Elektronický časopis openMagazin projde změnou, prozatím končí

  1. Veliká škoda. Ve svých čtyřiceti letech jsem začátečník Linuxu a Openmagazíny mi hodně pomohly, dokonce i starší Abička…. Držím palce, ať se v brzké době podaří něco podobného znova rozjet.

  2. Jsem vděčný všem, kdo na věci pracovali, za jejich příkladnou práci. openMagaziny uživatelům přinášely spousty informací ve fešném kabátu. Šlo a asi pořád jde o unikátní věstník, jaký tu nebyl a není. A jeho labutí píseň byla prostě ohromná. Díky za to.

  3. je to velka skoda,ze konci, s oblubou som cakal na kazde dalsie cislo. Vdaka autorom i redakcii. Bolo to vyborne dielko.

Napsat komentář