Elektronický časopis openMagazin projde změnou, prozatím končí

Elektronický časopis openMagazin, který každý měsíc shrnoval nejlepší články o open source z českých a slovenských webů, ve své dosavadní podobě končí.

Logo openMagazinu

Vydavatel, obecně prospěšná společnost Liberix, se rozhodl projekt pozastavit a v budoucnu připravit jeho novou variantu s jinou frekvencí vydávání a formou.

Děkujeme partnerům za spolupráci, dárcům za finanční podporu a čtenářům za přízeň. Starší vydání budou nadále dostupná na www.openmagazin.cz.

5 komentářů u „Elektronický časopis openMagazin projde změnou, prozatím končí“

  1. Tak to mě mrzí, doufám, že se najde cesta na oživení jinou formou.

  2. Veliká škoda. Ve svých čtyřiceti letech jsem začátečník Linuxu a Openmagazíny mi hodně pomohly, dokonce i starší Abička…. Držím palce, ať se v brzké době podaří něco podobného znova rozjet.

  3. Jsem vděčný všem, kdo na věci pracovali, za jejich příkladnou práci. openMagaziny uživatelům přinášely spousty informací ve fešném kabátu. Šlo a asi pořád jde o unikátní věstník, jaký tu nebyl a není. A jeho labutí píseň byla prostě ohromná. Díky za to.

  4. je to velka skoda,ze konci, s oblubou som cakal na kazde dalsie cislo. Vdaka autorom i redakcii. Bolo to vyborne dielko.

Komentáře nejsou povoleny.