Internet bez bariér – seminář o výhodách a rizicích světové počítačové sítě

Rádi bychom pozvali všechny zájemce na seminář s názvem Internet bez bariér. Je určený pro školy, neziskové organizace a jednotlivce z Olomouckého kraje, kteří jsou v kontaktu se zrakově hendikepovanými. Seminář proběhne ve čtvrtek 23. února 2012 od 14 hodin.

Program semináře

Seminář je koncipován jako odpolední, abychom vyšli vstříc především zástupcům škol. Během tří hodin se zaměříme na následující témata:

  • Internetové jazykové kurzy pro nevidomé žáky Unikátní jazyková učebnice pro nevidomé, podle které se zdarma na internetu může učit každý.
  • Jak se bránit rizikům na internetu Poradíme vám, co dělat, abyste se nestali obětí potenciálních internetových hrozeb nebo internetovým pirátem.
  • Moderní marketing nejen pro neziskovky Jak úspěšně propagovat organizaci nebo aktivity jednotlivce na internetu.
  • Projekty pro zrakově hendikepované Internetové projekty a moderní technologie pro zrakově hendikepované.

Další informace

Účast na semináři je zdarma, občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací k obsahu semináře a organizačním detailům poskytne Bronislava Hošková, bronislava.hoskova@liberix.cz , 775 011 309. Místo konání vám sdělíme po navázání kontaktu – počet míst je omezený a registrace je nezbytná.

3 komentáře u „Internet bez bariér – seminář o výhodách a rizicích světové počítačové sítě“

  1. Pingback: Marketing na internetu pro neziskovky » Prezentace a slajdy » Liberix, o. p. s. » Společnost pro podporu svobodného softwaru

Komentáře nejsou povoleny.