LinuxEXPRES má nového majitele (newsletter Liberix)

Tohle je newsletter společnosti, která propaguje a prosazuje open source. Děkujeme několika příznivcům, kteří reagovali na náš minulý e-mail a poskytli nám zpětnou vazbu. Škoda, že jich (vás) nebylo víc. 🙂 (Rozesláno 11. dubna 2013)

Školení a zakázky

Liberix se živí vlastní prací – realizujeme webové projekty a školení. Dokončili jsme web Video-CV.cz (WordPress) a ZSOnline.cz (Moodle). V polovině března jsme školili LibreOffice Writer na ZŠ Horácké náměstí v Brně.

Přípravy GUADECu

Pokračují přípravy na srpnový GUADEC, společně s GNOME Foundation a Red Hat Czech připravujeme všechno nezbytné pro kvalitní průběh akce. GUADEC je mezinárodní konference uživatelů a vývojářů GNOME, bude se konat 1.-8. srpna 2013 v Brně.
https://www.guadec.org/

Nový majitel webů LinuxEXPRES, OpenOffice.cz

Novým majitelem webů se stala společnost CCB, která na trhu působí už dvacet let a patří mezi zavedená vydavatelství odborných titulů. Vydává mimojiné časopis IT Systems, který získá novou rubriku věnovanou Linuxu a open source.
http://www.ccb.cz

Setkání uživatelů LibreOffice a Apache OpenOffice

Společně s Gymnáziem ve Frýdlantu nad Ostravicí uvažujeme o organizaci semináře, který by byl zaměřen na využití svobodného kancelářského balíku ve školství. Uvítáme nabídky přednášek, drobného sponzoringu nebo jiné spolupráce. Předpokládaný termín je červen 2013.

Děkujeme za vaše finanční dary, z nichž hradíme autorské a redaktorské honoráře:

  • Vladimír Burian, 1000 Kč
  • Jiří Konopáč, 50 Kč
  • Michal Hrušecký, 300 Kč
  • Pavel Šimerda, 256 Kč
  • Jan Szpuk, 333 Kč
  • dárci na Flattru a followeři na internetech 🙂

Za Liberix zdraví

Vlastimil Ott,
vlastimil.ott@liberix.cz

P.S. Osvětový magazín Open source a praxe už vydávat nebudeme.