O webu

Tyto stránky jsou hlavním webem obecně prospěšné společnosti Liberix. Běží na redakčním systému WordPress.

Licence obsahu

Licence Creative Commons Stránky Liberix.cz, jejichž autorem je Liberix, o.p.s., podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko .

Jsme součástí WebArchivu


WebArchiv je digitální archiv „českých“ webových zdrojů, které jsou zde shromažďovány za účelem jejich dlouhodobého uchování. Ochranu a uchování těchto dokumentů zajišťuje od roku 2000 Národní knihovna ČR ve spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou a Ústavem výpočetní techniky Masarykovy univerzity. Pro archivaci webu jsou využívány nástroje vyvinuté organizací Internet Archive, resp. konsorciem IIPC (International Internet Preservation Consortium). Od roku 2007 je členem IIPC i WebArchiv.

Společnost Liberix, o. p. s., je velmi hrdá na to, že se její webové stránky staly součástí WebArchivu a může tak přispět k uchování netištěných dokumentů kulturní, umělecké a historické hodnoty pro další generace.

Na webu se podíleli

Vytvořeno na základě původního webu z let 2005-2011, na němž pracovali dřívější zaměstnanci společnosti pod vedením Bohdana Milara.

Novou verzi zpracovali:

  • Martin Gottwald, Grafické studio Everyday – grafický návrh
  • Michal Hlavatý – úpravy šablony
  • Michal Polák – spolupráce na obsahu
  • Irena Šafářová – redaktorské práce
  • Vlastimil Ott – kódování CSS, testování, ladění, vedení projektu

Použité moduly

Bude doplněno.