Papírová skládačka pro šíření open source je skoro hotová, podívejte se

Lidé z Liberixu se často účastní konferencí a různých setkání s veřejností, kde představují výhody svobodného softwaru a  open source. Jenže občas chybí nástroje a pomůcky.

Papír je pořád důležitý nosič informací

Velmi účinnou metodou šíření informací stále zůstává informace na papíru. Když mluvíte se zájemcem o open source, nastane okamžik, kdy mu musíte dát „něco do ruky“, aby si na vás vzpomněl i doma. Vizitka nestačí, musí to být dostatečně velká plocha, kde jsou všechny potřebné informace, zároveň jich ale není příliš.

Skládačka o svobodném softwaru

Vytvořili jsme proto papírovou skládačku. Chceme ji vyrobit v nákladu 2000 kusů a rozdávat ji při různých příležitostech:

  • na učitelské konferenci
  • na osvětové přednášce pro děti
  • na setkání lidí z neziskových organizací

Poznámka: Skládačka ještě projde korekturou a drobnými úpravami.

Spolupracujte s námi, zapojte se do osvěty

Chtěli bychom vám nabídnout jedinečnou šanci – můžete se na tom podílet. Skládačku můžeme vytvořit jen ve spolupráci s vámi, příznivci open source. Jakmile bude vyrobený dostatek kusů, rádi vám určitý počet pošleme, abyste je mohli využívat také ve svém okolí.

Pošlete prosím na výrobu skládačky alespoň 300 Kč na náš transparentní účet. Potřebujeme cca 7500 Kč, zatím jsme získali necelé 2000 Kč (k 15. 5. 2012). Částka zahrnuje práci grafika, editora a výrobu v tiskárně.

Děkujeme za vaši důvěru, díky vám bude možné šířit myšlenky open source dále. Potenciál je obrovský!