Pokročilé ovládání editoru OpenOffice.org | LibreOffice Writer

Co je obsahem školení

Logo LibreOfficePředpokladem je, že dokážete textový procesor ovládat. Zopakujeme si další základní úkony jako vytváření obsahu nebo číslování stran. Na příkladu číslování uvedeme výhody stylů a ukážeme si, jak pomocí nich formátovat stránky. Zaměříme se na vytváření rejstříků (připravených i vlastních) a to vše použijeme v hlavním dokumentu (a jemu podřízených). Samozřejmě se budeme věnovat nezbytnému nastavení programu a potřebnému kontextu. Cílem je zafixovat si funkce programu a ovládnout jej v jeho komplexnosti.

Komu je školení určeno

Pokročilým uživatelům kancelářských balíků. Zaměstnancům organizací, malých firem, škol nebo OSVČ, případně individuálním zájemcům.

Kontaktujte nás, prosím, na obchod@liberix.cz, +420 595 175 184 pro podrobné informace.

Co se naučíte

  • Pracovat se styly odstavců, stránek a využívat jejich síly
  • Vytvářet a vkládat rejstříky, obsahy a jejich položky
  • Využívat možností hlavního dokumentu, sestavovat více dokumentů
  • Uvažovat komplexně a využívat program jako mocný nástroj

Detaily školení

  • Délka: Školení probíhá od 9:00 do 12:00 s jednou přestávkou, druhá polovina od 13:00 do 15:30 s jednou přestávkou, celkem pět hodin.
  • Cena za jednu osobu je 4000 Kč bez DPH: uživatelé OpenOffice.cz mají 20% slevu* + speciální nabídku máme pro firmy (slevy podle počtu účastníků)
  • Účastníci obdrží manuál a certifikát o absolvovánítlačítko Mám zájem o kurz

Proč si vybrat nás

  1. Provozujeme portál OpenOffice.cz a tomuto kancelářskému balíku skutečně rozumíme. Známe požadavky a potřeby uživatelů a reagujeme na ně.
  2. Prostředky získané školením budou použity ve prospěch portálu OpenOffice.cz a vývoje dokumentace a doplňků.

Místo a čas konání

Bude upřesněno podle požadavků.

Sleva pro uživatele OpenOffice.cz

Pokud jste uživatelem portálu OpenOffice.cz a registrovali jste se do 31.12. 2011, obdržíte slevu 20 %. O registraci rozhoduje datum v redakčním systému a platný e-mail v profilu.