Liberix a česká komunita Ubuntu vás zvou na setkání do Ostravy

Zveme vás na setkání Ubuntu Natty Release Party, které se koná 7. května v Ostravě-Porubě. Sjedou se příznivci svobodného softwaru, aby společně oslavili dubnové vydání linuxové distribuce Ubuntu 11.04 a připojili se tak k podobným akcím v ostatních městech světa.

Aktualizováno: Akce ji proběhla, více v článku Ubuntu Party v Ostravě navštívilo přes padesát lidí

Read moreLiberix a česká komunita Ubuntu vás zvou na setkání do Ostravy

Newsletter #26 (11.1.2011): Souhrn roku 2010, plány na rok 2011, nové weby

Vážení příznivci otevřeného softwaru, vítáme vás v novém roce 2011 a přejeme vám do něj mnoho zdraví a sil. My se budeme i nadále snažit, aby naše činnost měla výsledky, které (nejen) vás potěší. Nás už potěšily dary, které jste nám (a nejen vy) zaslali ve prospěch naší práce. Děkujeme za ně.

Read moreNewsletter #26 (11.1.2011): Souhrn roku 2010, plány na rok 2011, nové weby

Závěrečná zpráva z konference LinuxAlt 2010

Pátý ročník konference LinuxAlt proběhl o víkendu 6. a 7. listopadu 2010 na půdě FIT VUT v Brně-Králově poli. LinuxAlt je osvětová a vzdělávací přednášková akce orientovaná na Linux a ostatní otevřené operační systémy, svobodný software a svobodné komunikační technologie. Akce získala první cenu v hodnocení odborné poroty v anketě Czech Open Source 2010 v kategorii Akce roku.

Read moreZávěrečná zpráva z konference LinuxAlt 2010

Newsletter #19 (21. 9. 2010): dar firmy HBQ, s. r. o., konference LinuxAlt, pokračuje soutěž VIP3, propagace UNO, přednáška pro žáky

Logo Liberix Zdravíme vás z Liberixu,

přinášíme vám opět několik informací týkající se naší činnosti. Událo se toho poměrně hodně, v newsletteru se dočtete o tom nejdůležitějším. Nejprve bychom chtěli upřímně poděkovat všem dárcům, kteří nám poslali nebo pravidelně posílají finanční dar na naše činnosti. Je to pro nás velmi důležité – nemusíme se věnovat dolování peněz, ale můžeme se soustředit na realizaci záměrů a nápadů.

Read moreNewsletter #19 (21. 9. 2010): dar firmy HBQ, s. r. o., konference LinuxAlt, pokračuje soutěž VIP3, propagace UNO, přednáška pro žáky