Výzva: Přijďte přednášet na konferenci LinuxAlt 2011, hledáme témata

Liberix a jeho součást Linux v Brně oznamují, další ročník konference LinuxAlt se koná v Brně o víkendu  5. a 6. listopadu 2011. Zveme vás již nyní!

Hledáme přednášející a témata

Vyhlašujeme Call for Papers (hledání přednášejících a námětů). Pokud si myslíte, že můžete přispět něčím, co zaujme ostatní uživatele Linuxu a OSS obecně, jste přesně ten, kterého hledáme! Napište nám! Slibujeme atraktivní prostory FIT VUT v Brně, setkání se spoustou zajímavých lidí a další zlepšení vycházející z ohlasů minulých ročníků.

Více informací najdete na webu LinuxAlt.cz, prosíme o pečlivou přípravu podkladů. Termín zaslání nabídek je 4. září 2011.

Pokud máte zájem o vystoupení na konferenci LinuxAlt, zašlete abstrakt své přednášky na prednasky@linuxalt.cz, kde v několika větách stručně nastiňte téma, stručný bodový obsah pro zařazení do programu, předpokládanou délku a zaměření příspěvku (pro začátečníky, odborníky, vývojáře, administrátory). Abstrakt nepodceňujte, jelikož je opět v plánu udělat hlasování o nejžádanější přednášky, měl by váš abstrakt co nejpřesněji vystihovat to, na co se lidé mohou těšit.