Začněte odebírat newsletter – informace z Liberixu

Liberix, o.p.s., připravil pro své partnery, spolupracovníky, fanoušky a další zájemce nový informační servis. Přihlaste se k odběru newsletteru a nechte si pravidelně zasílat informace o dění ve společnosti, jejich úspěších, plánech či potřebách. Newsletter bude také informovat o nových vydáních elektronického openMagazinu.

Jak se přihlásit

Registrovat se můžete na této stránce. V současné době obsahuje newsletter následující skupiny:

  • Dění v Liberixu – každé druhé úterý, počátek 1.12.2009
  • openMagazin – jakmile bude dostupné nové vydání

Každá z nich bude příjemcem jiných informací, pokud máte zájem dostávat maximum, vyberte všechny skupiny (stiskněte klávesu Ctrl a klikněte na skupiny myší). Po vyplnění formuláře vám přijde potvrzovací e-mail, klepněte prosím na odkaz, který je v něm uvedený – jinak nebude vaše přihlášení funkční.

Jak se odhlásit

V každém e-mailu bude odkaz na odhlášení. Odhlášení je celkové, tedy ze všech skupin.

Jak změnit skupiny

Pokud chcete přidat nebo ubrat tematickou skupinu, napište nám prosím na adresu info@liberix.cz, a to z adresy, která je přihlášená pro příjem newsletteru. Skupiny vám nastavíme podle vašeho přání.

Napište nám, prosím, jak bychom měli službu vylepšit, o jaké informace máte zájem, v jakém formátu bychom měli newsletter zasílat apod. Děkujeme!

5 komentářů u „Začněte odebírat newsletter – informace z Liberixu“

  1. Dobrý den, přihlásil jsem se k odběru newsletteru, ale stále mi nepřišel aktivační e-mail. Kde se mám ozvat pro nápravu?

  2. Jste tady správně. 🙂

    Ověřte prosím, že není mail v nevyžádané poště, často se to stává, pokud jste na na GMailu, pak je to riziko vysoké. V případě jiných služeb je to také pravděpodobné a musíme mít jistotu, že mail vůbec nedorazil.

    Děkuji,

    Vlastimil Ott

Komentáře nejsou povoleny.